جستجو
فیلتر ها
بستن

درباره ما

شرکت نو اندیشان تجارت آویسا ( با مسئولیت محدود )

بی شک همگان به این باور رسیده اند که زمان آن فرا رسیده است تا با ارتقا رویه کاری و نوع سرویس دهی خدمات و کالاهای خود به صورت مدرن و الکترونیک، می توانند گامی موثر در ارتقا ساختار کاری خود داشته باشند که این مسئله را می توان در روند رو به رشد هر روزه ی سایت های فروش آنلاین به خوبی مشاهده کرد.

بر همین اساس شرکت نو اندیشان تجارت آویسا با هدف توسعه و ارتقا فرهنگ تجارت الکترونیک در بین عموم مردم در سال 1394 تاسیس گردید. با توجه به روند رو به رشد و روز افزون در کاربردی شدن تجارت الکترونیک، این شرکت بر آن شد تا با تسهیل روند کاری کوشاتر و کاراتر باشد. بر همین اساس کادر مدیریتی، فنی و نیز کارشناسان این شرکت با تلاش های شبانه روزی و مستمر خود توانستند مجموعه نرم افزارهای مورد نیاز این امر را آماده سازی کنند و با فراهم سازی بستری مناسب روند استفاده از این مجموعه نرم افزارها را هرچه بیشتر از پیش ساده تر نمایند.

روند ساخت و پیاده سازی این مجموعه به گونه ای در نظر گرفته شده است که تمام اقشار جامعه از هر طبقه و با هر میزان علم کامپیوتری بتوانند از آن به صورت کامل و به راحتی هرچه بیشتر استفاده نمایند. به عنوان مثال فرض کنید که شما خواهان راه اندازی یک فروشگاه آنلاین در جهت فروش محصولات خود هستید برای این منظور فقط کافیست وارد پرتال ما به آدرس ( http://portal.hivitrin.com و یا http://www.hivitrin.ir ) شوید و بعد از ثبت نام و مشخص نمودن درخواست های خود تمامی روند کاری مورد نظر شما به صورت خودکار به جریان در خواهد آمد. سپس با دریافت مشخصات وبسایت فروشگاهی خود می توانید به روند بروزرسانی و مدیریت و کاربری فروشگاه اینترنتی خود بپردازید.

 

بزرگترین مسائل و مشکلات پیش روی کاربران وبسایت های فروشگاهی اینترنتی را می توان در دسته بندی های ذیل بیان کرد:

 1. هزینه بسیار بالا برای ساخت
 2. پیچیدگی های مختلف برای راه اندازی نظیر هاستینگ مطمئن با تنظیمات مورد نظر خود، تهیه نرم افزاری کارا، بالا بردن سطح بازدید، معرفی وبسایت در جستجوگرهای بزرگ اینترنتی نظیر گوگل، یاهو و بینگ و تاثیرات مثبت سئو {SEO} در وبسایت
 3. بروزرسانی مستمر وبسایت
 4. بررسی لحظه به لحظه رویدادها و ورود و خروج مشتریان، خرید ها و درخواست های مشتریان
 5. ارتباط مستقیم و مستمر با وبسایت به راحتی

 ما برای رفع این مشکلات راه کارهایی ارائه کرده ایم که به شرح ذیل می باشند:

 1. رایگان بودن کلیه مراحل راه اندازی یک وبسایت کامل و قابل بهره برداری با تنظیمات مورد نیاز
 2. بروز رسانی مستمر ابزارهای وبسایت
 3. ارتباط با سایر همکاران و هم صنفی ها در صورت درخواست و نیز ارتباط با کاربران آنلاین وبسایت خود
 4. درخواست خصوصی سازی و بروزرسانی وبسایت به صورت کاملا حرفه ای توسط کارشناسان گروه HiVitrin
 5. دریافت پشتیبانی تخصصی 24 ساعته از گروه پشتیبانی HiVitrin توسط پیام رسان حرفه ای HiMessenger
 6. رفع مشکلات به صورت آنی ودر لحظه و پیگیری تمامی مشکلات تا لحظه حل کامل آن فقط با اعلام مشکل به کارشناسان گروه HiVitrin
 7. دریافت سازوکارها و پیش مقدمات مورد نیاز یک تجارت الکترونیک از لحاظ برنا مه های تخصصی
 8. دریافت راهکارها و سازکارهای تخصصی تجارت الکترونیک و دریافت رایگان مشاوره تخصصی در این زمینه به صورت کتاب های الکترونیک، فیلم و یا به صورت آنلاین

 

تجارت الکترونیک علم و پیشه ایست در حال گسترش روز افزون به صورتی که دیگر روش های سنتی قدیمی بازخورد قدیم خود را ندارند و از سوی دیگر جامعه دیگر رویکردی نوین برای خرید های روزمره و خرید های فوق العاده خود پیدا کرده اند. در اصل سادگی و سهولت دریافت خدمات و خرید های اینترنتی باعث گسترش سریع این نوع از معاملات شده است.

گروه HiVitrin در نظر دارد تا با رویکردی تازه نسبت به انتشار این نوع از تجارت و معاملات در بین عموم مردم فعالیت های خود را گسترش دهد. در سایه این نوع نگرش است که برنامه هایی چون بسته فروشگاه آنلاین، بسته نرم افزاری فروشگاه های زنجیره ای، پیام رسان چند رسانه ای HiVitrin، برنامه ملاقات ها و کنفرانس های وبی و ... با تعرفه هایی بسیار پائین در دسترس عموم قرار گرفته است.

 

 Copyright © 2015 HiVitrin